narysujeci_logo_primocappuccino-900

Zamień żmudną naukę oderwaną od życia, na przyjemne zanurzenie się we włoskim KAŻDEGO dnia.

Krok po kroku, zacznij więcej rozumieć i ze swobodą mówić po włosku!

Jeśli jesteś tutaj:

Niby opanowałam już podstawy włoskiego, ale czuję się wiecznie początkująca, zamiast w końcu iść naprzód. Może po prostu nie mam talentu do języków?”

Próbuję uczyć się samodzielnie, ale trudno mi się zebrać – nie potrafię się zmobilizować!

Chciałabym lepiej znać włoski, ale “suche” tabelki z odmianami i kolejne listy słówek do wkucia, to nie dla mnie

Uczę się włoskiego od dłuższego czasu, ale jak przychodzi do mówienia, to nagle mam PUSTKĘ w głowie. Może ja się do tego nie nadaję?

Od dawna chcę wrócić do nauki włoskiego, ale ciągle coś mi to uniemożliwia…  Mam już dość odkładania tego na wieczne “kiedyś”. 

“Jak już znajdę czas na naukę, to gubię się, co teraz, za co się zabrać, co jest najważniejsze. Od czego teraz zacząć, jeśli już kiedyś uczyłam włoskiego? Tracę czas na zastanawianie się, szukanie materiałów i szybko się zniechęcam.”

A chcesz być tutaj:

W końcu czuję się pewniej w podstawach gramatyki. Nie zastanawiam się, jak co powiedzieć – tylko mówię. 15 minut dziennie wystarczy mi, by sprawić sobie radość i nauczyć się czegoś nowego po włosku. I to jest najmilszy czas!

Nauczyłam się strategii małych kroczków w nauce języka. Odkryłam, że nie muszę wszystkiego od razu, a i tak “idę do przodu”. Teraz nagradzam się za czas z włoskim i czerpię z tego radość! Zamiast szkolnego “muszę”, które prześladowało mnie do tej pory.

Poznałam zupełnie dla mnie nowe sposoby nauki języka i “wyciskania” z każdej piosenki, filmu czy tekstu najwięcej jak można, a przy tym nie czując przesytu. Każda lekcja jest dla mnie jak spotkanie przy kawie we włoskiej kafejce!

Dostałam wszystko podane na tacy, krok po kroku, ułatwiłaś mi codzienny kontakt z włoskim – taki rozwijający kontakt  -maksymalnie jak się dało!

Odkryłam, że język włoski jest jeszcze bardziej cudowny, niż mi się wydawało! Dostałam NOWYCH skrzydeł, bo stare jakiś czas temu mi odpadły. 

Mam teraz mega mobilizację, która sprawiła, że nie odpuściłam i idę dalej. A kiedyś odpuszczałam.

Codzienne zadania pozwoliły mi uwierzyć w moje możliwości. Zaskoczyło mnie, że tyle rozumiem! Sama na pewno nie rzuciłabym się na tak głęboką wodę.

Przełamałam się jeśli chodzi o standardowe powtarzanie włoskiego i “muszę” zamieniłam na “chcę”, bo można języka uczyć się w przyjemny sposób, angażując wszystkie zmysły. Zrobiłam z tego moment celebracji w ciągu dnia, chwilę dla siebie, a nie przymus.

Wszyscy myślą, że wystarczy 60 minut zajęć z włoskiego w tygodniu. Ja ci powiem, że dopiero codzienna nauka, po kilkanaście minut, ale wszystkimi zmysłami - sprawi, ze zaczniesz swobodnie mówić po włosku.Uwolnij swój włoski
od tego, co Cię blokuje:

“Włoskie Perspektywy” to autorski
9-tygodniowy program, którego celem jest ZMIANA żmudnej nauki,
na przyjemne zanurzenie się we włoskim
każdego dnia.

Rozkręć się w mówieniu, szlifując wszystkie obszary językowe i aktywując każdy ze zmysłów.

Moje kursantki:

🔸 zyskują pewność siebie, chęć do nauki i od samego początku dobrze się bawią, ucząc się włoskiego

🔸 odkrywają całkowicie nowe spojrzenie na naukę języka, z lekkością, przyjemnością, bez oceniania i przytłoczenia materiałem

🔸 dostają motywacji do pracy i takiej energii, “jakby zaświeciło więcej słońca prosto z Włoch”

🔸 uczą się z przyjemnością, nie z obowiązku

🔸 a proces nauki włoskiego kojarzy się im z docenianiem siebie, zabawą i lekkością

🔸 mają odwagę, by MÓWIĆ po włosku i by rozmawiać z Włochami, nie przejmując się ewentualnymi błędami

🔸 zamawiają samodzielnie kawę i śniadanie w barze, posiłek w restauracji, robią zakupy w każdym włoskim sklepie, czy na włoskim mercato (targowisku), wynajmują auta i  – bez konieczności uciekania w angielski

Uważam, że wszystko można samemu, ale naprawdęnie sądziłam, że dużo więcej można osiągnąć z Ani wsparciem, doświadczeniem i podejściem. Nigdy nie brałam pod uwagę nauki języka włoskiego, a rozsmakowałam się w nim na dobre i to zaskakujące, jak czasem do zaległości chętnie wracałam bo wiedziałam, co mnie tam czeka… a mam tu na myśli różnorodność, dzięki czemu nauka była interesująca! Cenię bardzo taką kreatywność i doceniam wszelkie detale. Spotkania na żywo to złoto samo w sobie i jeszcze większa mobilizacja, by brać w nich udział. Doceniam bardzo te codzienne małe kroki, systematyczność, wplatanie psycho-podpórek. Nie wyobrażam sobie już innej Nauczycielki. 

Anna Piotrowska

Kursy języka włoskiego z Anią to nie są kursy, których można się spodziewać. To BOMBA! To przygoda! To podróż do ukochanej Italii, gdzie na przystanki zatrzymujesz się w różnych ciekawych miejscach, poznajesz ludzi, śpiewasz piosenki, gotujesz, zamawiasz najlepsze włoskie lody! Podczas kursu żyjesz po włosku. A poza tym polujesz na bilety do Toskanii, Umbrii i w inne regiony. Z Anią zaczynasz nasiąkać atmosferą Włoch i tęsknisz… tęsknisz jak cholera! Ale to inspiruje i dodaje skrzydeł, otwiera horyzonty… i niemożliwe przestaje istnieć.

Kasia Jędrys Siuda

Na kursie zaskoczyłam samą siebie tym, że w tak krótkim czasie mogłam się tak wielu rzeczy nauczyć. Okazało się prawdą to, że codzienne małe kroki i powtórki są bardziej skuteczne, niż dłuższe ,,posiedzenie” z książką od gramatyki raz na jakiś czas. W końcu pokonałam barierę językową i zaczęłam mówić do Włochów po włosku tak, jak potrafię, ze świadomością, że nie jest może idealnie, ale nareszcie próbuję (zamiast od razu uciekać w angielski). Nauka włoskiego stała się “kolorowa” – ciekawa, różnorodna, naturalna i praktyczna. To, że nauka odbywała się w grupie było i motywujące, i wspierające. Feedback od Ani daje poczucie, że jest ktoś, kto czuwa i nie zostawia samej sobie.

Adrianna Dyszyńska

Codzienna “dawka” włoskich materiałów w żaden sposób nie przytłacza. Jest wręcz przeciwnie – mam coraz większy zapał do nauki. Nie ma mowy o typowej nauce na pamięć. To nauka w taki sposób, że mogę wykorzystać ją w życiowych sytuacjach – w związku z tym czasem ciężko nazwać to nauką. :) Oprócz języka poznałam również włoską kulturę. Ania zawsze odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości.
Odkryłam, że język włoski jest jeszcze bardziej cudowny, niż mi się wydawało! 

Adrianna Wnuk

Czego się nauczysz?

1.  Jak  FAKTYCZNIE UŻYWAĆ języka zamiast tylko kolekcjonować nowe słówka w zapiskach.

2. Jak pobudzać pamięć, by zapamiętywać nie na chwilę, ale NA CAŁE ŻYCIE

3. Jak budować PRZYJEMNE i MOTYWUJĄCE skojarzenia z nauką języka, zamiast frustracji i poczucia przytłoczenia.

4. Jak korzystać z różnorodnych źródeł żywego języka, by ROZWIJAĆ SIĘ dzień po dniu, w swoim rytmie i na własnych zasadach.

Zamysł "Włoskich Perspektyw"

   Ten kurs zaprojektowałam z myślą o osobach, które już kiedyś uczyły się języka i CHCĄ WIĘCEJ. Mając:

   Więcej pewności siebie w mówieniu.
   Więcej naturalności i swobody w używaniu języka.
   Więcej entuzjazmu i olśnień podczas nauki.
   Więcej regularnego działania, wiedzy “od czego zacząć” i motywacji.

W czasie trwania kursu:

🔸 Każdego ranka przez trzy dni w tygodniu zaproszę Cię do nowego zadania, rozplanowanego na krótkie, konkretne kroki. Będziesz miała czas na jego wykonanie, w DOWOLNIE wybranym przez siebie momencie w ciągu dnia (i przez resztę tygodnia). Wiadomo, że dni każdej z nas wyglądają inaczej i czas na “swoją chwilę z włoskim” też będzie wypadał o innej godzinie – stąd ta elastyczność. Do wykonanych przez siebie zadań otrzymasz ode mnie feedback – tak, byś wiedziała, jak Ci poszło i czy idziesz w dobrą stronę. Przez całe 11 tygodni będę Ci w tej nauce towarzyszyć.


🔸 Naszej nauce będą towarzyszyć autentyczne materiały pochodzące z włoskich źródeł. To na ich podstawie ćwiczymy mówienie, akcent, rozumienie ze słuchu, czytanie i pisanie. Pojawią się również zadania gramatyczne, z tym że jest to sam konkret, zero suchych regułek i tylko jedno zagadnienie na raz – żeby maksymalnie skupić Twoją uwagę i umożliwić Ci spędzenie tego czasu z jak największą korzyścią dla siebie.

🔸 Dni są podzielone tematycznie, tak byś w każdym tygodniu mogła sięgnąć po zadanie podróżnicze, kulinarne, kulturowe, muzyczne, które poruszają różne obszary językowe, jak czytanie, pisanie, ćwiczenie akcentu i wymowy, gestykulację, trenowanie myślenia po włosku i komunikację w mowie. W weekendy zadania są lżejsze i nastawione na powtórkę, by umożliwić Ci przypomnienie rzeczy, których uczyłaś się w tygodniu.

🔸 Na kursie nauczysz się poprawnej wymowy, akcentowania i przełamywania blokady w mówieniu; najczęściej używanych konstrukcji, reakcji w codziennych sytuacjach, jak i w sytuacjach podczas podróży we Włoszech, najważniejszych zasad gramatycznych w oparciu o włoskie piosenki i fragmenty filmów, quizy oraz mini-testy na zakończenie każdego tygodnia. 

Kim jestem i skąd pomysł na taką naukę?

To ja, Ania. Z zawodu i pasji – przewodniczka/pilotka po Włoszech i edukatorka osób dorosłych. Już od 10 lat zarażam włoskim duchem, organizuję podróże i dzielę się miłością do Italii właśnie tutaj – w internecie. Możesz lepiej mnie poznać na blogu i na Instagramie – serdecznie zapraszam Cię w te oba miejsca.

Od ponad 2,5 roku prowadzę także kobiece, kameralne i oparte na relacjach kursy języka włoskiego – do tej pory osobiście przeprowadziłam przez tę przygodę ponad 370 fantastycznych kobiet.

Od wielu lat kocham włoski całym sercem i to dlatego wciąż chce mi się go używać w praktyce. Metody, których nauczyła mnie szkoła, studia, kursy językowe prowadzone przez rodowitych Włochów, ani nie nauczyły mnie mówić, ani nie przełamały językowych barier.

To podróże i codzienny kontakt z językiem, wyzwoliły we mnie chęć doskonalenia znajomości włoskiego. Chciałam jeszcze lepiej rozumieć, słuchać, mówić – i wciąż szukałam nowych, niekonwencjonalnych metod, by ten efekt osiągnąć.

Miłość do Włoch dodawała mi odwagi, by używać włoskiego na co dzień. Zrozumiałam, że nauka języka może być… przyjemna! I krok po kroku odkrywałam, jaką frajdę daje. A także to, że im bardziej różnorodne zadania dobierałam, tym mocniej mnie wciągały. Tym samym, więcej zapamiętywałam, kojarzyłam, rozumiałam. I używałam w praktyce.

Ty też tak możesz.

Przeszłam tę długą i wyboistą drogę po to, by Tobie było dziś trochę łatwiej. Możesz zacząć… bawić się językiem, zamiast czuć się jak w szkolnej ławce. I każdego dnia robić drobne kroki, ale po czasie widzieć duże efekty.

Nauczanie języka włoskiego łączę z wiedzą o tym, jak działa mózg dorosłego człowieka, jak najlepiej stymulować pamięć i jak w krótkim czasie wyciągnąć z nauki maksymalne owoce – to dzięki temu codzienne zadania trwają zaledwie KWADRANS. I ta formuła przynosi efekty.

Bez ślęczenia godzinami nad “kserówkami”, bez drogich podręczników i bez żmudnego “wkuwania”.
 
Krok po kroku, różnorodnie, codziennie. Aż język włoski, stanie się częścią Twojej codzienności. Częścią Ciebie.

W ramach kursu otrzymujesz:

1. trzy razy w tygodniu krótkie i celne “lekcje” włoskiego z życia wziętego – w ciągu 11 tygodni (9 tygodni kursu + 2 tygodnie rozbite na przerwę świąteczną i weekend majowy), dzięki którym na co dzień zyskasz AKTYWNY kontakt z włoskim, po kawałku, zamiast raz na jakiś czas dostać dużą porcję wiedzy. Taka codzienna porcja nie przytłacza, a zachęca do działania. Jest lekka, a daje zauważalne efekty

2. moją obecność, pomoc i wsparcie przez całe 11 tygodni – dzięki czemu działasz z dowolnego miejsca, z domu, z podróży. A jednocześnie nie jesteś pozostawiona sama sobie, bo śledzę Twoje postępy, analizuję Twoją pracę w grupie

3. osiem merytorycznych spotkań na żywo – dzięki którym, oprócz esencjonalnej wiedzy językowo-kulturowo-podróżniczej, zyskasz poczucie wspólnego działania we wspaniałej atmosferze docenienia, dopingu i wsparcia

4. informację zwrotną do zadań, które Ty zrobisz w ciągu tygodnia, wyjaśnianie Twoich wątpliwości i odpowiedzi na pytania, dzięki czemu będziesz widziała swoje postępy i to, czy idziesz w dobrym kierunku

5. dostęp do prywatnej grupy na Fb, dedykowanej TYLKO tej edycji kursu

6. dostęp do WSZYSTKICH materiałów do nauki (grafiki, karty pracy, nagrania, transkrypcje i inne)

7. dostęp do kursu na okres 12 MIESIĘCY (do 4 marca 2025 r.)

 

Startujemy 4 marca i działamy wspólnie aż do 17 maja.

Twoja inwestycja:

🔸 45 autorskich porcji materiałów językowych od Ani: wartość min. 740 zł

🔸 8 merytorycznych 80-min. webinarów na żywo z Anią: wartość min. 977 zł

🔸 8 sesji Q&A z feedbackiem od Ani, dodatkowymi wskazówkami i wyjaśnieniem wątpliwości, min. 624 zł

Plus:

🌻 prywatna grupa na Facebooku – tylko dla kursantek tej edycji

🌻 grafiki, transkrypcje, tłumaczenia, karty z podsumowaniem po każdym tygodniu, weekendowe powtórki i inne

🌻 bonusowe materiały

🌻 dostęp do całego kursu na pełne 12 miesięcy


Wartość kursu:
min. 2341 zł

Aktualna cena kursu:
1250 zł

Cena dla Ciebie (tylko do 2 marca) to 987 zł

płatne jednorazowo,
w 2 ratach po 493 zł
lub w 3 ratach po 329 zł
lub w 4 ratach po 246 zł

 
(jeśli chciałabyś skorzystać z płatności w 2 ratach, w koszyku sklepu wpisz w kod rabatowy “2RATYPERSPEKTYWY” – wówczas cena spadnie do 1/2 i to jest pierwsza rata kursu. II rata dopiero po 10.04.
(jeśli chciałabyś skorzystać z płatności w 3 ratach, w koszyku sklepu wpisz w kod rabatowy “3RATYPERSPEKTYWY” – wówczas cena spadnie do 1/3 i to jest pierwsza rata kursu. Kolejna rata dopiero po 02.04.)

(jeśli chciałabyś skorzystać z płatności w 4 ratach, w koszyku sklepu wpisz w kod rabatowy “4RATYPERSPEKTYWY” – wówczas cena spadnie do 1/4 i to jest pierwsza rata kursu. Kolejna rata dopiero po 20.03.)

Q&A

Aby w pełni skorzystać z “Perspektyw” potrzebujesz rozumieć podstawy języka włoskiego, jeśli uczysz się od podstaw, to myślę tu o przynajmniej 3 miesiącach nauki. Albo poziom, gdy poznałaś już czas teraźniejszy i odmianę czasowników + podstawowe zasady, zwroty, ale nie znasz, nie używasz czasu przeszłego Passato Prossimo.  To także kurs dla Ciebie, jeśli już kiedyś doszłaś do poziomu A1, ale ta wiedza jest nieuporządkowana, wydaje Ci się, że pamiętasz niewiele i trudno Ci samodzielnie dbać o regularną naukę.

Być może próbowałaś już różnych sposobów, żeby rozwinąć swój włoski i się nie udawało. Może obawiasz sie, że tym razem będzie tak samo. W tym programie jednak poza tym, że dostajesz WSZYSTKO, czego potrzeba do nauki, dowiesz się dokładnie, co robić każdego dnia, krok po kroku + otrzymujesz wsparcie prowadzącej. Nie będziesz sama na tym kursie. Poznasz skuteczne narzędzia i metody, dzięki którym możesz uczyć się, dobrze sie przy tym bawiąc. A także zatrzymasz się “w biegu” i zobaczysz, ile JUŻ zrobiłaś, jak wiele już kroków za Tobą i ile rzeczy potrafisz już zrobić po włosku. Każdego dnia będziesz widziała swoje efekty. A prowadząca nie pozwoli Ci tak łatwo rzucić nauki w kąt :)

Marzenia same sie nie spełniają, marzenia trzeba wziąć i spełnić :) Jeśli jesteś w tym miejscu i nie dołączyłaś jeszcze do kobiet, które chcą spełnić marzenie o mówieniu po włosku jeszcze TEGO roku… to odkładasz na później. Być może to marzenie, być może jego realizację, a być może sposób, w jaki je zrealizujesz.

Albo to marzenie nie jest jeszcze tak wielkie.

Możliwe, ze nauka włoskiego kojarzy Ci się z obowiązkiem. Może cofasz sie myślami do szkolnych lat i widzisz, ze nauka języka tamtymi metodami, NIC Ci nie dala, nic nie zmieniła w Twoim życiu, prócz dołożenia presji i stresu.

Tak nas przecież uczono: “najpierw obowiązki, potem przyjemności”, prawda? I karano za niepowodzenia, zamiast szukać ich przyczyn.

A gdybym Ci powiedziała, że na kursie granica miedzy obowiązkiem a przyjemnością w nauce włoskiego zacznie sie zacierać? Że będziesz mogła doświadczyć, jak to jest wybierać włoskie przyjemności nad przykre uczucie obowiązku. I że najlepsze REZULTATY przyniesie Ci taka nauka, która pobudzi w Tobie pozytywne emocje, rozbudzi Twoją ciekawość i, po prostu, każdego dnia będzie sprawiać Ci frajdę – jednocześnie rozwijając? Nie pisałabym Ci o tym, gdyby nie efekty, do których codzienne przyjemności w nauce włoskiego doprowadziły kursantki z poprzednich edycji. Same były zdumione tym, ze:

– zaczęły mówić po włosku już w pierwszym tygodniu

– coraz częściej myślały po włosku, już po 7-10 dniach nauki

– i co najciekawsze, po około miesiącu, niektóre nawet już śniły po włosku :)

A to wszystko oprócz codziennych aktywności, jak czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu, które ćwiczymy już od pierwszego dnia na kursie :)

Za dwa miesiące o tej porze możesz już swobodniej posługiwać się włoskim – z dumą, pewnoscią siebie i odwagą do spełniania kolejnych marzeń.

Mój program to nie zbiór przypadkowych materiałów, ale proces ustawiony tak, by od pierwszego do ostatniego kroku przeprowadzić Cię za rękę. To nie tylko wiedza, nie tylko narzędzia i starannie dobrane metody, ale także specjalistyczny przekaz, jak tę wiedzę i umiejętności przełożyć na praktykę, zapamiętać i wdrożyć w życie. Klucz bowiem NIE leży w ilości informacji, ale w ich PRZETESTOWANIU w praktyce – i to ostatnie masz zapewnione przez całe 75 dni trwania kursu. Zdobywanie wiedzy, praktykowanie jej pod moim czujnym, ale i czułym okiem, i wdrażanie w życie – każdego dnia, począwszy od pierwszego aż do ostatniego – bo zapewniam, będziesz chciała ten kurs ukończyć i to z radością:)

Tego sie nie da osiągnąć w pojedynkę.

© 2023 Copyright. All rights reserved