Twoje listy są jak pierwsze promienie słońca po zimie. Wyczekuję ich z niecierpliwością i czytam z ogromną przyjemnością. Ta cząstka Italii, która do mnie dociera co tydzień jest bezcenna! Jakbyś mnie pod tlen podłączała.

(Monika)


Otrzymałam “Kawowy List” i uśmiechnęłam się od ucha do ucha, najszerzej jak się da. Dziękuję. Zawsze trafiasz w sedno, w momencie najwłaściwszym z właściwych.

(Aleksandra)


Od kilku dni jesteś powodem dla którego moja wydajność w pracy całkowicie spadła. Czytam bez przerwy i jestem pełen podziwu i szacunku za to JAK piszesz. Dla mnie wyjątkowość to znaczy w tym wypadku – OBRAZOWO… Nie trzeba chyba wyjątkowej wyobraźni, żeby zamknąć oczy i poczuć, że jest się tam gdzie piszesz.

(Krzysiek)


Bardzo podoba mi się forma kawowych listów. Zawsze “zmusisz” mnie do refleksji i “zatrzymania się” na moment.

(Basia)


Nawet nie wiesz ile radości sprawił mi Twój list. Już od poniedziałku sprawdzałam pocztę, czy jest może jakaś informacja od Ciebie. We wtorek wieczorem szukałam informacji na stronie czy aby na pewno te kawowe listy przychodzą raz w tygodniu czy może raz w miesiącu. Ale w czwartek, jak tylko zobaczyłam Twój adres e-mail w mojej poczcie to ogarnęła mnie bloga radość.

(Iwona)Jak przestaniesz być czynnym przewodnikiem to pomyśl o byciu motywatorem, mentorem, może właśnie z włoską nutą w tle, chociaż to już się dzieje!

(Lena)


Uwielbiam listy! Taki mały kawałek Włoch w środku tygodnia, chwila jeszcze większego szczęścia w pracy.

(Małgosia)


Miło jest zobaczyć w skrzynce list od Ciebie. To zawsze powiew włoskiej energii i spokoju jednocześnie.

(Marta)


Zaczęłam się już łapać, że częściej sprawdzam pocztę, a może coś od Ciebie będzie.

(Ania)


Bardzo mi się podobają Twoje listy. Trafiają do mnie, jakoś tak zwyczajnie. Jak list od przyjaciólki, taki zwykły, codzienny, nie od święta, ale jak przerwana zaledwie wczoraj korespondencja, na którą dzisiaj odpisuję…

(Dorota)


Listy są dla mnie cudownych oderwaniem się od rzeczywistości, od codziennych zmartwień i kłopotów, bardzo malutkich w porównaniu z kłopotami innych ludzi. Przypominają mi, co tak naprawdę jest ważne w życiu. Bardzo Ci za nie dziękuję.

(Karolina)

kawa

KLAUZULA INFORMACYJNA


Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Anna Myszkowska. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych. Z administratorem możesz się skontaktować bezpośrednio pisząc na adres e-mail: ania@primocappuccino.pl Administrator przetwarza Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji handlowych oraz treści promujących produkty i działalność administratora – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679 (RODO) – a więc Twojej zgody. Zgoda jest Twoim oświadczeniem, które możesz w każdej chwili wycofać wypisując się z mojej bazy newsletter. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania zgody. W chwili gdy cofniesz zgodę, Twoje dane zostaną usunięte. Informuję Cię, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane także do celów statystycznych i analitycznych. Podmiotami, którym administrator ujawni Twoje dane osobowe będzie dostawca systemu mailingowego. Administrator przetwarza Twoje dane zgodnie z RODO i zawarł z dostawcą usługi newsletter umowę powierzenia danych osobowych. Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie będą przekazywane do Państw Trzecich. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pamiętaj tylko, że bez podania swoich danych osobowych na przykład adresu e-mail nie osiągniesz swojego celu, czyli nie nie będziesz w stanie zapisać się na newsletter i otrzymywać informacji w nim zawartych. W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane przysługuje Ci prawo do żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia danych osobowych. Masz także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych realizowanego do chwili jej cofnięcia. Warunki realizacji Twoich praw zostały szczegółowo opisane w Polityce Prywatności osadzonej na mojej stronie – zapoznaj się proszę z tym dokumentem. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy tylko uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.