Współpraca z Primo Cappuccino

ENGLISH VERSION
.

Mam na imię Ania. Od 16 lat podróżuję do Włoch, przez 10 lat pracowałam jako pilot i przewodnik po Włoszech, od 6 lat jestem autorką Primo Cappuccino – najbardziej angażującego bloga o Włoszech i jednego z najlepiej widocznych w sieci blogów podróżniczych w Polsce.
.
Przygotowuję relacje z wyjazdów w formie opowieści o Włoszech oraz poruszam tematy: podróży w trybie slow, praktycznych porad przed podróżą, smakowania włoskiej kuchni, przyjemnej nauki j. włoskiego, kultury (książki, filmy, muzyka), przeprowadzam wywiady, organizuję włoskie spotkania i inspiruję ludzi do stawiania na jakość, w każdej dziedzinie życia.
.
W ciągu ostatnich pięciu lat stronę odwiedziło ponad dwa miliony osób, generując ponad 4,5 milionów odsłon. Tylko mój przewodnik o Bari w ciągu ostatnich lat przeczytało ponad 320 000 osób. Wielu z nich dopiero po lekturze bloga decyduje się na podróż do Italii.
.
W tworzenie tego miejsca wkładam sporo serca i ogrom pracy, a Czytelnicy odpowiadają mi swoim zaangażowaniem i przywiązaniem do wartości, jakie prezentuję na blogu. Wiedzą, że polecam tylko to, co sama sprawdziłam i co poleciłabym najbliższym osobom.
..


Co wyróżnia Primo?

.

.Primo Cappuccino pojawia się w na szczytach rankingów blogów podróżniczych i blogów o Włoszech:

.

 • 1. miejsce w półfinale konkursu Gala Twórców 2019 w kategorii Podróże
 • 36. miejsce wśród 600 najlepszych blogów podróżniczych w Polsce pod względem widoczności w Google w 2019 roku (259 wyników w TOP 3, 1129 wyników w TOP 10, 5067 w TOP 50)
 • należy do 125 najbardziej inspirujących blogów podróżniczych w Polsce
 • Artykuły na blogu odbijają się szerokim echem w internecie odnotowując kilkaset tysięcy odsłon (np. przewodnik po Bari420 200, o nauce włoskiego376 650,  o przygotowaniu do włoskiej podróży246 100)
 • Od 2019 roku powołałam do życia pięć autorskich publikacji, które z sukcesem przyjęły się na polskim rynku:
  – “Kalendarz Włoskich Eventów 2020” (wersja podstawowa i rozbudowana)
  “Kawowe Listy” (w wersjach: Cappuccino, Espresso Doppio i Espresso)
  –  polsko-włoskie Planery Podróży
  Włoski Inspirator Filmowy z dziełami Giuseppe Tornatore
  Włoski Asystent Językowy (cz. I i II) – wspierający w efektywnej i kreatywnej nauce włoskiego.

.


Wysoka jakość

.
Primo Cappuccino wyróżnia się dbałością o kulturę i poprawność językową, a także wysoką estetyką prezentowanych materiałów. W każdym z tekstów zawieram nie tylko swoją wiedzę i doświadczenie, ale i treści, które bezpośrednio odnoszą się do życia Czytelników, a oni odpłacają mi swoim zaufaniem i ogromnym zaangażowaniem w projekty, które tworzę..

.


Stały dostęp do nowych czytelników

.
Na tle innych blogów podróżniczych i tych o Włoszech, Primo Cappuccino wyróżnia się znacznie dłuższą żywotnością wpisów na blogu. Mimo że współpraca zwykle nie trwa długo, teksty powstałe w jej wyniku czytane są jeszcze przez wiele miesięcy po publikacji. Dbam o szczególnie wysokie pozycje moich artykułów w wyszukiwarkach, co przekłada się na ciągłe zdobywanie nowych Czytelników.

.


Primo Cappuccino w liczbach

 


Primo Cappuccino to marka osobista

 

Inspiruję swoich odbiorców do praktykowania nieszablonowych podróży. Towarzyszę im nie tylko wtedy, gdy już fizycznie w nią wyruszą, ale również wtedy, gdy dopiero ją planują, czy ponownie ją przeżywają po powrocie.

.
Robię to poprzez:

– bloga primocappuccino.pl (35-45 tys. UU)
– newsletter Kawowy List, który co tydzień dociera do 7500 osób
– autorski Kalendarz Włoskich Eventów 2020 – pierwsza tego rodzaju publikacja na polskim rynku, która okazała się sukcesem
projekty podróży po włoskich regionach i przewodniki po włoskich miastach (link)
– działania wśród mojej społeczności na fanpage’u (16 tys.) i na Instagramie (13 tys.);
– obszerne działania na grupie na Facebooku: Prawdziwe Włochy – grupa praktyków i entuzjastów (19,5 tys.)

..


Kim są odbiorcy Primo Cappuccino?

.
Zdecydowana większość to kobiety (75%), w wieku 25-45 lat (60%). Czytelnicy Primo Cappuccino to ludzie kulturalni i inteligentni, którzy chętnie i często podróżują, a także pragną przenieść najlepsze doświadczenia z podróży do swojej codzienności.
.
Spora część Czytelników to rodzice podróżujący z dziećmi, ale także osoby w średnim wieku, ustabilizowane finansowo i często podróżujące po Europie.
.
To wreszcie osoby, które i w życiu
codziennym stawiają na jakość i komfort. Zarówno w tym, jak spędzają czas; w produktach, które kupują i z którymi się identyfikują, i co najważniejsze – w nawiązywanych relacjach.
.
.
.


Zaufały mi już takie marki, jak:


Możliwości współpracy

.
Primo Cappuccino to marka, która stawia na dobre wartości i wysoką jakość. Promuję tylko wartościowe i sprawdzone przez siebie marki i produkty.

Koszt współpracy zależy od wielu czynników, m. in. od mojego zaangażowania, ilości i rodzaju publikacji na blogu oraz w kanałach social media. Chętnie o tym z Tobą porozmawiam. Napisz do mnie na adres:
.

ania(at)primocappuccino.pl
.

Odpisuję możliwie jak najszybciej, zwykle w ciągu maks. 48 godzin. Jeśli nie znasz jeszcze mojego bloga i chcesz dowiedzieć się, kim jestem i czym się zajmuję, zajrzyj na stronę O mnie.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Ania Myszkowska

.

 


Obecność w mediach

.
.